Preparaty antyadhezyjne

Oferujemy szeroki wybór preparatów antyadhezyjnych do różnych zastosowań, których główną funkcją jest rozdzielenie dwóch powierzchni, umożliwiając łatwy przesuw i ślizg.

Preparaty antyadhezyjne posiadają własności ochronne i zabezpieczające. Nie pozostawiają osadów. Preparaty z łatwością wypierają wodę i skutecznie zabezpieczają przed nią.

Posiadamy preparaty antyadhezyjne na bazie olejów silikonowych jaki i preparaty bezsilikonowe. Główną zaletą preparatów na bazie olejów bezsilionowych jest możliwość dalszej obróbki zabezpieczonej powierzchniowej (lakierowanie, nakładanie dowolnych powłok wykończeniowych, w tym sitodruku). 

Zapraszamy do zapoznania się z ofetą Lubriny i do wyboru odpowiedniego preparatu antyadhezyjnego.

Silikonowe preparaty antyadhezyjne+

Preparaty antyadhezyjne na bazie olejów silikonowych są to produkty przygotowane przede wszystkim dla przetwórstwa tworzyw sztucznych, ale również mogą być przydatne w przemyśle dziewiarskim, poligraficznym oraz w warunkach domowych jak i w warsztatach.

Posiadamy preparaty antyadhezyjne silikonowe w sprayu, co sprawia, że są wygodne w użyciu. Produkty są dostępne w opakowaniach aerozolowych o pojemności 400 ml. 


 

Atepo SIL
Uniwersalny silikonowy preparat antyadhezyjny

ATEPO SIL jest mieszaniną bezbarwnych olejów silikonowych. Stosowany w procesach, w których wymagane jest ograniczenie sczepiania się ślizgających się powierzchni. Ogranicza adhezję stapianych tworzyw sztucznych…

aerozol

Kalandrol 200
Silikonowy preparat antyadhezyjny do form wtryskowych

Kalandrol 200 jest mieszaniną bezbarwnych olejów silikonowych. Stosowany w procesach, w których wymagane jest ograniczenie sczepiania się ślizgających się powierzchni. Ogranicza adhezję stapianych tworzyw…

kolor: bezbarwny | aerozol

Kalandrol 220
Ekologiczny preparat antyadhezyjny

Ekologiczny preparat antyadhezyjny o szerokim spektrum aplikacji. Zabezpiecza przed przywieraniem farb, lakierów, tworzyw sztucznych oraz zabrudzeń różnego pochodzenia do chronionej powierzchni.

kolor: bezbarwny | aerozol

Suchy Silikon
Silikonowy preparat antyadhezyjny dla sitodruku

Preparat zapobiegający przyleganiu farb i lakierów oraz zatykaniu sit, ułatwiający drukowanie i późniejsze czyszczenie.

kolor: bezbarwny | aerozol

Bezsilikonowe preparaty antyadhezyjne+

Preparaty antyadhezyjne na bazie olejów bezsilikonowych w sprayu są to produkty stosowane głównie do smarowania form wtryskowych w przetwórstwie tworzyw sztucznych. Dzięki unikalnej formule wypraski bez dodatkowej obróbki mogą być poddawane dalszym procesom uszlachetniania jak malowanie, drukowanie, zgrzewanie czy klejenie.

Forma aerozolowa preparatów antyadhezyjnych sprawia, że są wygodne w użyciu. Produkty są dostępne w opakowaniach aerozolowych o pojemności 400 ml. 

Posiadamy również preparat antyadhezyjny bezsilikonowy w formie płynnej w opakowaniach o zróżnicowanej pojemności do zastosowań w przetworstwie tworzyw sztucznych, jak również specjalistyczne preparaty antyadhezyjne w recyklingu rozpuszczalnków.


 

Kalandrol 450
Bezsilikonowy preparat antyadhezyjny do form wtryskowych

Kalandrol 450 jest preparatem stosowanym w procesach, w których wymagane jest ograniczenie adhezji (przyklejania się) stapianych tworzyw sztucznych LDPE, HDPE, PP, ABS, żywic epoksydowych, bakelitu,…

aerozol

Kalandrol CF2
Bezolejowy preparat antyadhezyjny do form wtryskowych

Kalandrol CF2 to preparat antyadhezyjny do form wtryskowych w postaci wodnej zawiesiny. Nie zawiera olejów. Kalandrol CF2 ogranicza adhezję (przyklejanie się) stapianych tworzyw sztucznych LDPE,…

kolor: biały | pH: 4 ÷ 10

Kalandrol SR1
Preparat antyadhezyjny w recyklingu rozpuszczalnków

Kalandrol SR1 jest pastą antyadhezyją przeznaczoną do stosowania w przemysłowych destylatorach rozpuszczalników. Dystrybutorem Kalandrolu SR1 jest Agencja Promocji REDUX: http://www.redux.com.pl/oferta.html

kolor: beżowy

Kalandrol SR7
Pasta do uszczelek destylatorów rozpuszczalnikowych

Kalandrol SR7 jest pastą antyadhezyją i uszczelniającą przeznaczoną do smarowania uszczelnień w przemysłowych destylatorach rozpuszczalników. Dystrybutorem Kalandrolu SR7 jest Agencja Promocji REDUX:…

LUBRINA
al. Piłsudskiego 141, 92-318 Łódź
telefony: +48 42 676 77 99, +48 42 676 77 90
fax: +48 42 676 77 90; e-mail: biuro@lubrina.pl

 

Polityka prywatności | created by A4 Studio